O stronie

Drogi Bondo-maniaku! Serwis www.JamesBond.prv.pl jest pierwszym tak dużym serwisem o Bondzie w Polsce. Pomysł jego stworzenia powstał przed wakacjami '99. A jego pierwsza wersja została umieszczona w internecie 24.12.1999 .
Oprócz opisów wszystkich filmów o Bondzie, dużej ilości zdjęć znajdziesz tutaj wiele innych ciekawostek.


UWAGA. Od 29.10.2002r. oprócz istniejącego uruchamiamy nowy adres do tej strony: www.trojmiasto.net/007 oraz www.JamesBond.film.pl .

Wiesz na czym polega sekret ulubionego drinku Bonda - wódka Martini, wstrząśnięta, nie mieszana? Zobacz Bondografie i plotki !

Który z aktorów grający rolę bonda był najlepszy? Zobacz sondę

kalendarium:


 • (ostatnia aktualizacja 21.02.2005)

 • 25.06.2003 dotychczasowe konto na serwerze Onetu zostało nagle skasowane przez administratora, a wraz z nim cała strona. Dlaczego? Na wysłane pismo z prosba o wyjasnienie nie dostalismy do dzis odpowiedzi...

 • 30 września 2002 nowa strona o najnowszej części przygód Bonda - Die Another Day

 • 14 luty 2002r. przebudowa Strony Głównej oraz strony "O autorze"

 • 20 październik 2000 - przebudowa stron z opisami filmów

 • czerwiec 2000 - strona dostaje nową domenę: www.jamesbond.prv.pl

 • 20 stycznia 2000 - strona była prezentowana w programie Teleexpress Junior (TVP1)

 • grudzień 1999 - strona została po raz pierwszy umieszczona w internecie
 • O autorze
  Nazywam się Bogusław, mam prawie 30 lat, mieszkam w Gdyni w dzielnicy Pustki Cisowskie. Ukończyłem studia na Wydz. Mechanicznym oraz Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Obecnie zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych.

  Teraz pozdrowienia:

  dla majej rodzinki, dla znajomych z mojego osiedla, dla znajomych z Politechniki, zwłaszcza z mojego wydziału, a szczególnie z mojej specjalności, dla znajomych z Gdyni i Gdańska oraz innych znajomych nie wymienianych z braku miejsca. Specjalnie nie wymieniam imion, bo naprawdę zajęłoby to dużo miejsca. A gdybym o kimś jeszcze zapomniał to co by było?

  Przy tworzeniu strony korzystałem m.in. z materiałów: Canal Plus, TVP, Dziennika Bałtyckiego, CKM, Cinema, oficjalnej strony Bonda oraz www.telemagazyn.com.pl
  Ha, ha, :-)
  Przy tworzeniu tej strony namęczyłem się okropnie. Jest to moja pierwsza strona. Czasami już miałem dosyć. Czasami... Jeśli chcielibyście więc w jakiś sposób wykorzystać zawarte tutaj materiały (tekst lub zdjęcia) prosiłbym o podanie źródła waszych informacji, czyli chociażby adresu tej strony - www.JamesBond.prv.pl.  Moje miasto

  GDYNIA - Skwer Kościuszki


  Powrót do strony głównej